Informace o souborech cookies na tomto webu:
Webové stránky mají pouze technická cookies, která fungují krátkodobě k zajištění správné funkčnosti stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají souhlasu a nedají se zakázat.
Akceptuji

FAQ – Certifikace reprezentantů AIFP

Ztratil/-a nebo zapomněl/-a jste přihlašovací údaje ke svému účtu, jak je získáte?

Zapomenuté přihlašovací údaje můžete získat skrze jednoduchý formulář, který se Vám zobrazí v případě neúspěšného přihlášení do profilu na www.certifikat-aifp.cz. Můžete zažádat o vygenerování nového hesla, které Vám systém automaticky zašle na e-mailovou adresu, kterou jste zadali při registraci. V případě zapomenutí či ztráty přihlašovací e-mailové adresy nás, prosím, kontaktujte nás.

Zadáváte platné přihlašovací údaje, ale přihlášení Vám i přesto nefunguje?

Zkontrolujte prosím, zda jste na správné adrese www.certifikat-aifp.cz. Pro projekt Certifikace reprezentantů byla vytvořena samostatná internetová stránka, která je odlišná od adresy Asociace inovativního farmaceutického průmyslu. Pokud jste na správné adrese a přihlášení stále nefunguje, pak nás, prosím, kontaktujte nás.

Ztratil/-a jste certifikát, jak jej můžete získat zpět?

Od září roku 2017 se papírové certifikáty nevydávají, vše je nyní v elektronické podobě. Certifikát můžete dohledat po přihlášení do systému v sekci „Mé certifikáty“. V případě, že jste certifikát získali před výše uvedeným datem, napište nám.

Od kdy je nový certifikát platný v případě, že jste přezkoušení absolvoval v rámci re-certifikace?

Aby nedocházelo ke zkracování platnosti původního certifikátu z důvodu úspěšného absolvování re-certifikace ještě před koncem jeho platnosti, začíná nový certifikát platit následující den po vypršení platnosti původního. Je však nutné používat stejný účet, na který jste se původně registrovali. V případě složení nového certifikátu skrze nový účet nás, prosím, kontaktujte, zařídíme jejich sloučení a tím návaznost lhůty.

Úspěšně jste splnil/-a test a certifikát Vám stále nepřišel. Jak ho získáte?

Nejčastější příčina tohoto problému spočívá v neaktualizování Vaší e-mailové adresy v případě změny. Certifikát je však k dispozici na webu www.certifikat-aifp.cz, kde si ho můžete stáhnout po přihlášení v sekci „Mé certifikáty“.

Je možné certifikaci splnit před nástupem do zaměstnání v členské společnosti?

Pokud nejste zaměstnancem členské společnosti AIFP, není možné přezkoušení absolvovat, a to ani pokud máte podepsanou pracovní smlouvu s budoucím nástupem. Po nástupu do zaměstnání je pro tyto případy stanovená 6měsíční přechodná lhůta, ve které je možné certifikát splnit.

Je certifikát vázán na Vašeho aktuálního zaměstnavatele?

Certifikát je vázán pouze na Vaši konkrétní osobu. V případě změny zaměstnavatele tak není potřeba proces přezkoušení absolvovat znovu, certifikát je platný až do doby své expirace.

Kolik máte pokusů na splnění online testu?

Online test je omezen na 2 pokusy, které jsou zdarma. V případě nesplnění ani v jednom ze dvou pokusů, je reprezentant povinen předtím, než bude v procesu přezkoušení pokračovat, zaplatit AIFP administrativní poplatek ve výši 500 Kč. Po zaplacení získá reprezentant další dva pokusy na složení online testu.